Biuro Podróży Maja travel

biuro@majatravel.pl

tel. 507 968 928

ul. Piastowska 18/30

98-200 Sieradz

biuro@majatravel.pl

tel. 507 968 928

Maja travel Biuro podróży

Bieszczady

Terminy:
13-16.10.2022
Cena: 799 zł/os
Ilość dni: 4

 

 

 

 

Cena zawiera:

 

  • transport autokarem klasy Lux, opłaty drogowe i parkingowe

  • noclegi w Pensjonacie -pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami

  • wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje

  • opiekę pilota na całej trasie

  • przewodników w Sandomierzu i w Bieszczadach (3dni) i Sanoku (parku etnograficznym)

  • ubezpieczenie NNW

  • podatek VAT

 

Uwaga: Dodatkowo płatne wstępy: Sandomierz ok. 40 zł, Bieszczady: ok-45-55

Rezerwacja

Imię i Nazwisko
Twój e-mail:
Nr telefonu
Ilość osób
Uwagi
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dzień I
Śniadanie. Wyjazd z Sieradza w godzinach porannych do Sandomierza – miasta wpisanego do rejestru zabytków jako zespołu Urbanistyczno – Architektoniczno – Krajobrazowego. Zwiedzanie z przewodnikiem, a w programie między innymi: Zamek, Brama Opatowska, Muzeum Okręgowe, Dom Długosza, Wąwóz Królowej Jadwigi, Collegium Gostomianum – jedna z najstarszych szkół w Polsce - bardzo interesująca trasa podziemna o długości około 470 m. biegnąca podziemiami kamieniczek w centrum miasta, następnie przejazd w Bieszczady. Przyjazd na zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień II
Śniadanie zwiedzanie na trasie : Zapora wodna na Solinie - imponująca i unikatowa Elektrownia wodna; prelekcja filmowa i zwiedzanie z przewodnikiem, spacer po koronie zapory wodnej na Solinie - ,,bieszczadzkie Krupówki, fakultatywnie rejs po zalewie statkiem turystycznym w Solinie lub Polańczyku, Zwierzyń- wieś położona w najpiękniejszym przełomie Sanu z cerkwią i ,, Cudownym Źródełkiem" do którego prowadzą stacje drogi krzyżowej, Myczkowce - Centrum Kultury Ekumenicznej z ok. 140 miniaturami cerkwi i kościołów karpackich; znajduję się tu również ,, Ogród Biblijny lub całodzienna wycieczka piesza na jedną z Połonin: POŁONINA CARYŃSKA (1297m), WIELKA RAWKA ( 1304m), KREMERANOS ( 1221m ) lub na TARNICĘ ( 1346 m ) powrót do ośrodka wypoczynkowego, relaks i wypoczynek. Obiadokolacja, nocleg.


Dzień III
Śniadanie, wycieczka autokarowa trasą ,,Dużej Pętli Bieszczadzkiej: Ustrzyki Dolne - zwiedzanie miasteczka, Muzeum Bieszczadzkiego Parku Narodowego, kirkut, następnie Lesko - "Brama Bieszczadów", zamek Kmitów, synagoga Baligród - cmentarz wojskowy z II wojny światowej ,,ruiny cerkwi greckokatolickiej Jabłonki - pomnik w miejscu śmierci gen. Karola (Waltera) Świerczewskiego, Cisna - umocnienia z 1945 r. na wzgórzu Betlejemka, bar bieszczadzkich "zakapiorów" - Siekierezada , czas wolny z przerwą na przekąskę, fakultatywnie: możliwość przejażdżki kolejka bieszczadzką( ok. 36 ,-zł ) Przełęcz Wyżna - panorama na Bieszczady, Ustrzyki Górne, Lutowiska - jeden z największych kirkutów w Bieszczadach, powrót do ośrodka na obiadokolację, nocleg.

Dzień IV
Śniadanie. Wykwaterowanie, przejazd do Sanoka, wejście do największego w Polsce Skansenu Budownictwa Ludowego, zwiedzanie z przewodnikiem, wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.