Biuro Podróży Maja travel

biuro@majatravel.pl

tel. 507 968 928

ul. Piastowska 18/30

98-200 Sieradz

biuro@majatravel.pl

tel. 507 968 928

Maja travel Biuro podróży

Kotlina Kłodzka

Terminy:
22-25.09.2022
Cena: 885 zł/os
Ilość dni: 4

 

 

 

 

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem klasy Lux (pasy bezpieczeństwa, klimatyzacja, barek,lodówka,WC,Video/Dvd,regulowane siedzenia, powiększane miejsca między fotelami)

  • opłaty drogowe i parkingowe

  • zakwaterowanie w Pensjonacie/Ośrodku Wczasowym (pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami)

  • wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje

  • opiekę pilota

  • przewodnika dnia drugiego po Górach Stołowych i wszystkich zwiedzanych obiektach

  • realizację programu, wszystkie koszty wstępów

  • ubezpieczenie NNW

  • podatek Vat

 

Uwaga: Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Rezerwacja

Imię i Nazwisko
Twój e-mail:
Nr telefonu
Ilość osób
Uwagi
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dzień 1

Wyjazd w godzinach porannych, przejazd do Kotliny Kłodzkiej, przyjazd do Złotego Stoku Kopalnia złota: trasa podziemna - „Sztolnia Gertruda”, chodnik śmierci, oraz jedyny w Polsce podziemny wodospad w „Sztolni Czarnej”, wyjazd na powierzchnie podziemnym tramwajem. Przejazd do Kłodzka, w programie: spacer z pilotem po starym mieście, następnie wstęp do Twierdzy Kłodzkiej, przejście z przewodnikiem trasą naziemną lub podziemną. Przejazd na zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień 2

Śniadanie, wycieczka z przewodnikiem do Rezerwatu Gór Stołowych – „Błędne Skały”, lub wejście na Szczeliniec. Dalej trasą: – Pstrążna: Droga stu zakrętów, Kudowa Zdrój (zwiedzanie uzdrowiska, wstęp do Kaplicy Czaszek), Duszniki Zdrój (park zdrojowy). Powrót do Pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień 3

Śniadanie, przejazd do Rezerwatu Gór Stołowych, wejście na Narożnik, przejście trasą ok 3,5 godz. Przejazd do Kudowy Zdrój, czas wolny w centrum. Przejazd do Ośrodka na obiadokolację, nocleg. Organizacja wieczorku z muzykoterapią. Prowiant we własnym zakresie.

 

Dzień 4

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd trasą do Srebnej Góry, zwiedzanie największej górskiej twierdzy w Europie zwiedzanie Fortu Donjon, podziemnych kazamat , ujęcia wody wraz ze studnią (wykutej w skale) i mechanizmem poboru, podziemnego mostu zwodzonego , przejście przez najgłębszą fosę w Polsce (29 m wysokości) oraz urzekających ruin częściowo wysadzonego 1879 r. w ramach testów nowych broni. Następnie przejazd do Gór Sowich i zwiedzanie Podziemnego Miasta Osówka dowiemy się tutaj o projekcie Riese oraz wiele ciekawostek związanych z Osówką, Górami Sowimi i Dolnym Śląskiem. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.