Cena zawiera:

  • kalkulację dla 45 uczniów + 3 opiekunów gratis,

  • przejazd autokarem klasy turystycznej,

  • opłaty parkingowe i opłaty drogowe,

  • realizację programy, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,

  • ubezpieczenie NNW

  • podatek VAT

Jednodniowe

Warszawa

Spacer po Starym Mieście z przewodnikiem: Stary Rynek z Pomnikiem Syrenki, Plac

Zamkowy z Kolumną Zygmunta III Wazy, Stadion Narodowy (trasa zwiedzania do wyboru) z punktem widokowym PGE, zwiedzanie TVP, przejazd metrem.

 

Cena: od 123zł

 

Szlak Piastowski

Wenecja- Muzeum Kolejki Wąskotorowej oraz przejazd kolejką do Biskupina - zwiedzanie rezerwatu archeologicznego, lekcje muzealne o wybranej tematyce, Kruszwica - Mysia Wieża.

 

Cena: od 119zł

Toruń

Spotkanie z przewodnikiem i rozpoczęcie zwiedzania miasta. Program obejmuje obiekty w nawiązaniu do stylu „Gotyk” - Stare Miasto, Kościoły, Katedra, Ruiny Zamku Krzyżackiego. Seans w Planetarium. (temat seansu do wyboru), wejście do Żywe Muzeum Piernika.

 

Cena: od 96 zł

Wrocław

Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Panorama Racławicka , gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego, Ossolineum, bulwar Dunikowskiego, kamieniczki Jaś i Małgosia. Ostrów Tumski (Katedra), Rynek, Ratusz, wejście do Zoo i nowo otware Afrykarium.

 

Cena: od 110zł

 

Uniejów – Kłodawa

Dwu godzinny pobyt na basenach termalnych w Uniejowie, następnie przejazd do Kłodawy, zwiedzanie kopalni soli z przewodnikiem.

 

Cena: od 93zł

Energylandia

To największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
 

Cena: 75zł

 

ŁÓDŹ

Wycieczka do Łódzkiego Zoo, możliwość zarezerwowania przewodnika który oprowadzi nas po ogrodzie. Experymentarium, uczestnicy projektów korzystają z interaktywnych stanowisk i eksponatów, przeprowadzają doświadczenia, prowadzą obserwacje, zgłębiają tajniki świata.

 

Cena: od 54zł

Maja travel Biuro podróży

biuro@majatravel.pl

tel. 507 968 928

Biuro Podróży Maja travel

biuro@majatravel.pl

tel. 507 968 928

ul. Piastowska 18/30

98-200 Sieradz